חברת דיבייט היא חברת ייעוץ גלובלית המתמחה בתקשורת בינאישית, ניהול וחדשנות.

אנו פועלים ב-3 אפיקים: פרזנטציה, פיתוח מנהלים וחדשנות.

 

התוכניות שלנו מכוונות לתוצאות מדידות המציגות שיפור בהתאם לצרכים הייחודיים והיעדים של כל לקוח.

החברה מתמחה בעבודה עם תאגידים, גופי חינוך ומשרדי ממשלה.

חברת דיבייט מונה 146 עובדים, בעלת סניף בישראל וסניף בניו יורק עם המותג הבינלאומי Vayomar ופועלת ב16 מדינות ברחבי העולם.

 

החזון

חברת דיבייט מאמינה כי יש להעצים ארגונים ואנשים פרטיים להשגת מטרותיהם באמצעות שכלול הדרך והאופן שבו הם מבטאים את עצמם.

 

חברת דיבייט מבקשת להעצים את שותפיה ולעזור להם למצב מחדש את רעיונותיהם על מנת להשיג תוצאות מדידות וברורות.

אנו מאמינים שכדי לעשות זאת, יש לעבוד לפי הליך מובנה ייחודי המבוסס על שלושה עמודי טווח: הדרכה, ייעוץ ומדידה.

פריסה גלובאלית

מפה גלובאלית
 

גור ברסלבי

בעלים שותף

הקים את חברת דיבייט עם אריאל הלוי. כיום מוביל את הפיתוח העסקי של החברה  ומתמחה בייעוץ וליווי מנהלי חברות ופוליטקאים בארץ ובחו”ל. בעל תואר שני בממשל עם התמחות בלוחמה בטרור (תכנית בינ”ל באנגלית) ותואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים ומשפטים במרכז הבינתחומי.גור בוגר תכנית היזמות לסטודנטים מצטיינים. במהלך לימודיו האקדמיים בשנת 2001 היה סגן אלוף אירופה אירופה בדיבייט. בשנת 2009 יצא לאור ספרו הראשון “מסכת הזהב”, המציג שיטה חדשנית  ליועצים מקצועיים העובדים מול מקבלי החלטות בכירים

SNAP_(67).jpg

אריאל הלוי

בעלים שותף

הקים את חברת דיבייט עם גור ברסלבי. כיום מוביל את הפיתוח העסקי של החברה ומייעץ למנהלים בארגונים גלובאליים.לאריאל תואר שני בממשל עם התמחות בביטחון לאומי ולוחמה בטרור ותואר ראשון בממשל ודיפלומטיה במרכז הבינתחומי. במהלך לימודיו, שימש אריאל כיו"ר של מועדון הדיבייט התחרותי של המרכז הבינתחומי וזכה באליפות ישראל שנתיים ברציפות, כמו גם באליפות אוקספורד באנגליה. לפני לימודיו ייסד וניהל מספר חברות הייטק ישראליות בעלות סניפים באוסטרליה, אנגליה והולנד.

SNAP_(66).jpg
SNAP_(122).jpg

אלה בוקובזה

מנהלת פיתוח עסקי

אלה מנהלת את תחום הפיתוח העסקי של Vayomar. אלה בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ולימודי ארץ ישראל מאוניברסיטת בר אילן ובוגרת תכנית המצטיינים: MBA למנהיגות חברתית של מכון מנדל בשיתוף אוניברסיטת בן גוריון. לאלה שנות ניסיון רבות בחינוך בלתי פורמלי והיתה השליחה הראשונה מטעם הסוכנות היהודית במדינת מיזורי. לפני הצטרפותה לחברה הקימה את ״ציפור מדבר״ המהווה קהילה תומכת לעולים חדשים וחיילים בודדים משוחררים, עבדה כמנחת קבוצות לאקטיביזם חברתי וניהלה את קשרי השותפים של היחידה לשליחות בסוכנות היהודית.

SNAP_(129).jpg

כרמית אבידן-שפלטר

מנכ"לית

כרמית בעלת מומחיות בתחומי הניהול והשיווק הבינלאומי. תפקידיה הקודמים כללו תפקידי ניהול בחברת התרופות הגלובלית פריגו, ברשות לחדשנות ועסקים נוספים.כרמית ייסדה עם שותפים נוספים את חברת "אורין-שפלטר השכלה פיננסית בע"מ", חברה מובילה בתחום הכשרות פיננסיות, בה שימשה כמרצה ומנהלת שיווק. כרמית בוגרת תואר ראשון בביואינפורמטיקה מאוניברסיטת בן גוריון ובעלת שני תארים שניים: הראשון בביוטכנולוגיה בהצטיינות יתרה והשני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.
"אני מאמינה שסקרנות, תשוקה גדולה ללימוד ומצוינות בכל דבר שאנחנו עושים יובילו אותנו בבטחה להצלחה מתמשכת".

שירז כהן-גרד

יועצת בכירה

שירז מנחה בכירה ויועצת בתחום העסקי (Vayomar) ובאקדמיה. בעבודתה משלבת קידום תהליכים אישיים ועסקיים על מנת להקנות כלים להנעת אנשים ויצירת השפעה ללא סמכות.שירז בעלת תואר שני בהצטיינות דיקאן במנהל עסקים המתמחה בפסיכולוגיה עסקית וניהולית. בעברה עבדה כמנהלת לקוחות לאיתור וגיוס בכירים בחו”ל, תוך ניהול תהליכי גיוס ומשא ומתן מורכבים בארץ ובחו”ל בחברות מובילות בשוק הבין-לאומי.

SNAP_(16).jpg

גיא שולברג

מנחה בכיר

גיא הינו מנחה בכיר בחברת דיבייט ועוסק בהדרכות בתכניות יזמות וארגונים בתחומי תקשורת בינאישית, הבניית מסר ושכנוע. מייעץ ליזמים בתחומי פרזנטציה וחדשנות ובוגר האוניברסיטה העברית בפקולטות של יחב"ל והיסטוריה.מתעניין בשפה, פילוסופיה, והפיכת מידע לידע. במיוחד נהנה לחקור תחומים חדשים ולגלות שינויים המתרחשים בעולם כעת, עוקב בעניין אחר המהפכה הטכנולוגית, אוהב שלא מסכימים איתו. נשוי ומתגורר בירושלים.

SNAP_(23).jpg