אחרי העבודה בחברה החיים לא חוזרים להיות אותו דבר זה בוודאות | גל אגדי

גל אגדי – Developer Relations Program Manager at Google


גל אגדי – Developer Relations Program Manager at Google
גל אגדי – Developer Relations Program Manager at Google

אני נשוי לדניאל ואבא של איתמר המקסים שחוגג שנה ממש בקרוב. אני מכור לספורט, לקריאה וללמידה מתמדת. אוהב אנשים ואת החיים בכללי. כיום אני עובד בGoogle ומנהל את הקשרים של גוגל עם סטארטאפים וחברות שמשתמשות במוצרים ובשירותים של גוגל.

על העבודה בדיבייט שמעתי בכלל מפה לאוזן. שמעתי מחבר שזו חברה מגניבה עם אנשים מעולים והחלטתי שהכישורים שאפתח בעבודה בחברה לצד עבודה עם אנשים מעולים אלו הדברים העיקריים במקום העבודה המושלם בשבילי. לא היה לי הרבה נסיון בעמידה מול קהל, רק מעט נסיון הדרכתי אבל כשיצאתי מדיבייט המצב כבר היה שונה לחלוטין. אין ספק שלמיומנויות העמידה מול קהל והתקשורת הבינאישית שרכשתי בזמן עבודתי בחברה יש חלק עיקרי בהתפתחות הקריירה שלי ובחיים בכלל.

עבדתי בדיבייט כשנה בזמן לימודי התואר ראשון בחשבונאות. עבדתי בין היתר בבית ספר קשה יחסית עם ילדים מקסימים שלא היה להם אז המון מזל מבחינה כלכלית ובכלל. העבודה איתם היתה מאתגרת ומעוררת השראה. כמה מוטיבציה, כמה חכמה, כמה תמימות וטוב לב. העבודה איתם היתה התעוררות בשבילי, הבנה של כמה ילדים (ואפילו מבוגרים) יש במדינה הזו שצריכים אותנו ושהפגישה איתנו יכולה לשנות להם את החיים לתמיד.

אחרי העבודה בחברה החיים לא חוזרים להיות אותו דבר זה בוודאות :) היכולת לדבר מול קהל, לספר סיפורים ולתקשר באופן אפקטיבי הופכים להיות חלק ממי שאת/ה באופן מוחלט.

אין ספק שהכישורים שרכשתי בעבודתי בחברה איפשרו לי יכולת שיכנוע שבעולם העסקי ובגוגל עוזרים לי מאוד מדי יום. גם בבית ביני לבין אשתי היכולת הזו מאפשרת לי תמיד להגיד את המילה האחרונה... ״אין בעיה מאמי״. גם יוצא לי לעמוד מול קהל בערך אחת לשבוע. תכנון כל הרצאה, שפת הגוף והתאמה לקהל הם כלים שקבלתי בעבודה בחברה וזמינים לי עד היום בכל סיטואציה כזו.

הדברים הכי חשובים לדעתי לקחת בחשבון בבחירת מקום עבודה (בעיקר בגיל צעיר) הם צמיחה אישית, עבודה עם אנשים טובים וחיוביים ונתינה/תרומה. בעבודה בחברת דיבייט מקבלים את שלושתם. אם אני יכול לתת טיפ לסיום הייתי אומר תחייכו יותר! אם אתם לא מחייכים הרבה תתחילו לחייך ואם אתם כבר מחייכים הרבה, תחייכו אפילו יותר! זה ישפר משמעותית כמעט כל אינטרקציה בינאישית בחיים שלכם וגם ישפר לכם את המצב רוח!

ודרך אגב אם תכתבו בגוגל את המילה ״דיבייט״ 3 התוצאות הראשונות (לא כולל ויקיפדיה) יהיו של חברת דיבייט!! Respect!!